Kiedy ferie zimowe w Krakowie? Małopolska termin ferii zimowych 2022

Kiedy ferie zimowe w Krakowie? Małopolska termin ferii zimowych 2022

Wraz z nadejściem chłodnych dni oraz zimy w Polsce wiele osób zaczyna zastanawiać się kiedy będą ferie. Wśród osób szukających odpowiedzi na to kiedy zaczynają się ferie w szkołach są też mieszkańcy Krakowa i Małopolski. Kiedy są ferie w Krakowie w tym roku szkolnym 2021/2022? Kiedy będą ferie w Krakowie?

 

Terminarz ferii zimowych w Polsce jest znany już od dość dawna. Jeśli zastanawiacie się kiedy będą tegoroczne ferie zimowe w Krakowie to mamy dla Was odpowiedź.
 
Uczniowie ze szkół w Małopolsce i w Krakowie nie będą musieli długo czekać na ferie. Ferie zimowe w 2022 roku w Małopolsce wypadają w dniach od 17 do 30 stycznia 2022 roku.
 
Ferie zimowe w Krakowie i Małopolsce rozpoczynają się więc w poniedziałek 17 stycznia, więc na wyjazd można szykować się już w piątek wieczorem 14 stycznia po szkole. Pierwszym dniem szkolnym po feriach zimowych 2022 w Małopolsce ma być poniedziałek 31 stycznia.
 
Wraz z uczniami ze szkół w Krakowie i Małopolsce wypoczywać będą też dzieci z województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

 
Polecamy również: