Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków 2021 / 2022. Czy odwołany?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie w sezonie 2020/2021 został odwołany przez władze. Wiele osób zastanawia się czy tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie w 2021 roku zostanie odwołany. Czy w tym roku jest Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie? Kiedy w tym roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie? Oto wszystko o targach świątecznych na Rynku w 2021 roku.

 

Jeśli zastanawiacie się czy w tym roku Jarmark Świąteczny w Krakowie będzie odwołany to wiele wskazuje na to, że nie. Wygląda na to, że w 2021 roku Targi Bożonarodzeniowe w Krakowie odbędą się bez przeszkód i problemów.

 
Kiedy w 2021 roku zaczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie? Budki z jedzeniem, pamiątkami i różnymi innymi bzdetami zostaną ustawione w Krakowie 26 listopada 2021 roku. Do kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie w 2021 i 2022 roku? Targi mają się zwinąć 2 stycznia 2022 roku.

 
Na działającym na Rynku Głównym w Krakowie kiermaszu świątecznym można kupić ozdoby choinkowe, stroiki, napić się grzanego wina czy też kupić inne drobne rzeczy nadające się na prezenty świąteczne.

 
Jeśli rządzący nie wprowadzą żadnych zakazów w tym roku to targ świąteczny w Krakowie odbędzie się bez przeszkód.

 
Polecamy również: