Gdzie zrealizować bon turystyczny w Szczawnicy? Gdzie płacić bonem?

Gdzie zrealizować bon turystyczny w Szczawnicy? Gdzie płacić bonem?

Szczawnica to jedna z bardziej popularnych miejscowości turystycznych w Polsce. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się gdzie zrealizować bon turystyczny w Szczawnicy. Gdzie jest lista obiektów akceptujących bon turystyczny w Szczawnicy? Gdzie w Szczawnicy można płacić bonem?

 
Działanie bonu turystycznego przedłużone zostało do końca marca 2022 roku więc pytanie o to gdzie można go zrealizować ponownie stało się gorącym tematem. Jeśli planujecie wyjazd do Szczawnicy to oczywiście w Szczawnicy również są hotele i pensjonaty w których można płacić bonem.
 
W chwili powstawania tego tekstu liczba miejsc akceptujących bon turystyczny w Szczawnicy zawiera prawie 250 różnych adresów więc nie jesteśmy w stanie opublikować jej w całości. Na liście znajdują się zarówno dobre hotele jak i tanie pensjonaty.
 
Jak znaleźć listę obiektów akceptujących bon? Pełen spis obiektów w Szczawnicy i nie tylko znajduje się na stronie internetowej bonturystyczny.polska.travel gdzie w wyszukiwarce po prostu najlepiej wpisać Szczawnica lub dowolną inną miejscowość w okolicy.
 
By dowiedzieć się czy upatrzone przez nas miejsce akceptuje bon najlepiej po prostu zadzwonić do recepcji.

 
Polecamy również: