Portugalia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Portugalia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Portugala jest krajem kojarzącym się z bardzo dobrą pogodą. Wiele osób zastanawia się czy warto jechać do Portugalii po sezonie wakacyjnym we wrześniu. Jaka jest pogoda we wrześniu w Portugalii? Czy w Portugalii jest ciepło we wrześniu?

 

Jeśli szukacie destynacji, która zapewnia dobrą pogodę to kontynentalna Portugalia nie jest idealnym wyborem na wrzesień. Portugalia we wrześniu jest cieplejsza od Polski ale nie jest tu ciepło jak w Egipcie czy Turcji.
 
Jak wygląda prognoza pogody na wrzesień dla Porto? W pierwszej połowie miesiąca można spodziewać się temperatur w granicach od 22 do 31 stopni Celsjusza, jednak przewidywane są pochmurne dni, a nawet opady deszczu.
 
Jak wygląda pogoda w Porto w drugiej części miesiąca? Druga połowa września to już dużo gorsza pogoda. Synoptycy przewidują temperatury w granicach 22-23 stopni oraz dni pełne opadów deszczu oraz zachmurzeń.
 
Jeśli szukacie dobrej pogody to zdecydowanie lepszym pomysłem jest wyjazd na Maderę. Tu pogoda jest zdecydowanie lepsza. Temperatury wahają się od 22 do 35 stopni w pierwszej połowie miesiąca i 23-25 w drugiej połowie miesiąca. Można jednak spodziewać się deszczu, a nawet burz.

 
Polecamy również: