Gran Canaria pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Wyspy Kanaryjskie to jedno z turystycznych marzeń dla wielu osób. By nieco zaoszczędzić wielu turystów decyduje się na wyjazd na Gran Canarię we wrześniu. Czy we wrześniu jest tu ciepło? Jaka jest pogoda w Las Palmas de Gran Canaria we wrześniu? Czy na wyspie jest ciepło i warto jechać we wrześniu?

 

Jeśli mamy zastanowić się nad tym czy na Gran Canarii w Las Palmass jest ciepło to odpowiedź brzmi: tak, jest ciepło, jednak nie jest to idealna destynacja turystyczna na wrzesień. Jaka jest pogoda?
 
W pierwszej połowie września można spodziewać się temperatur w granicach 24-28 stopni Celsjusza, a także częściowego zachmurzenia i dość wietrznej pogody.
 
W drugiej połowie miesiąca temperatura również nie przekracza 30 stopni. Synoptycy przewidują maksymalnie 28 stopni w drugiej połowie września, a także zachmurzenie duże lub umiarkowane.
 
Podsumowując: Gran Canaria jest wyspą na której jest ciepło ale nie ma gwarancji idealnej pogody. Osoby szukające pogodowego pewniaka we wrześniu powinny zainteresować się Riwierą Turecką albo krajami w Północnej Afryce.

 
Polecamy również: