Teneryfa pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Teneryfa pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Wyspy Kanaryjskie to jedna z wymarzonych destynacji urlopowych dla wielu setek turystów. Wiele osób decyduje się na wyjazd na Wyspy Kanaryjskie nawet po zakończeniu sezonu wakacyjnego dlatego też wiele osób zastanawia się czy we wrześniu na Teneryfie jest ciepło. Jaka jest pogoda we wrześniu na Teneryfie? Sprawdźmy czy jest ciepło.

 
Jeśli szukacie destynacji urlopowej, która zapewnia dobrą pogodę nawet we wrześniu to Teneryfa i Wyspy Kanaryjskie są jednym z lepszych miejsc. Jaka pogoda jest na Teneryfie we wrześniu 2021 roku?
 
Rzut oka na długoterminową prognozę pogody wystarczy, by upewnić się że na Teneryfie jest ciepło. Pierwsza połowa września to temperatury w granicach od 25 do 28 stopni na plusie.
 
W drugiej połowie września również jest ciepło i temperatura ma oscylować w okolicach 25-28 stopni. Wieczorami na Teneryfie również jest ciepło we wrześniu. Po zachodzie słońca można spodziewać się temperatur w granicach 21-22 stopni.
 
Nie zawsze jednak można spodziewać się w pełni słonecznych dni na Teneryfie. Pogoda we wrześniu na Teneryfie to dni z umiarkowanym zachmurzeniem.
 
Podsumowując: czy na Teneryfie jest ciepło we wrześniu? Jest ale jeśli szukamy wyższych temperatur i palącego słońca to lepszym pomysłem na wyjazd we wrześniu jest Riwiera Turecka lub kurorty w Egipcie.
 
Polecamy również: