Kreta pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Wyjazdy na greckie wyspy są jednymi z bardziej popularnych nawet po zakończeniu sezonu turystycznego. Wiele osób zastanawia się czy we wrześniu na Krecie jest ciepło. Jaka jest pogoda na Krecie we wrześniu? Czy jest ciepło i czy warto jechać? Sprawdźmy prognozę pogody.

 
Jeśli na wrześniowy wyjazd urlopowy szukacie destynacji w której jest cieplej niż w Polsce to Kreta jest dobrym wyborem, ale jeśli potrzebna jest Wam gwarancja 100% dobrej pogody to już nie do końca. Jaka jest pogoda na Krecie we wrześniu?
 
Rzut oka na długoterminową prognozę pogody na Krecie daje nam pewien obraz. Pierwsza połowa września to temperatury w granicach od 22 do 29 stopni na plusie. Niestety, nie każdy dzień to w pełni słoneczna pogoda.
 
Zdarzają się dni z opadami deszczu i zachmurzeniem, a nawet burzami i temperatur w granicach zaledwie 22 stopni. W drugiej połowie września pogoda na Krecie ma być nieco lepsza.
 
W drugiej połowie września synoptycy zapowiadają dobrą pogodę i temperatury w granicach 24-25 stopni na plusie. Jeśli szukacie miejsca w którym jest cieplej to warto pomyśleć o wyjeździe do Turcji, Egiptu lub Tunezji.

 
Polecamy również: