Islandia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Islandia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Islandia od pewnego już czasu staje się popularnym kierunkiem na wakacje lub krótki wypad. Wiele osób zastanawia się jaka jest pogoda na Islandii we wrześniu. Czy warto jechać we wrześniu na Islandię? Czy na Islandii we wrześniu jest ciepło? Sprawdźmy prognozę pogody.

 

Jeśli szukacie miejsca w którym jest ciepło we wrześniu to Islandia nie nadaje się na wyjazd. Generalnie jeśli szukacie ciepłych miejsc to Islandia nigdy się nie nadaje. We wrześniu na Islandii nie jest ciepło.
 
W pierwszej połowie września można spodziewać się pochmurnych, a nawet deszczowych dni i temperatur maksymalnie dochodzących do 15 stopni na plusie.
 
W drugiej połowie września w Reykjaviku pogoda jest jeszcze gorsza. W ciągu dnia synoptycy przewidują maksymalnie 11-12 stopni, pochmurne dni i opady deszczu. Nocą bywa jeszcze chłodniej i z końcem września temperatury mogą spaść nawet do 4 stopni Celsjusza.

Podsumowanie: czy na Islandii jest ciepło we wrześniu? Zdecydowanie nie. Pogoda na Islandii jest jeszcze gorsza niż w Polsce więc nie jest to dobre miejsce na wyjazd urlopowy.
 
Polecamy również: