Holandia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Holandia pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Amsterdam to miasto, które przez wiele osób uważane jest za miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić w swoim życiu. Jeśli planujecie wyjazd do Amsterdamu i zastanawiacie się jaka pogoda jest w Holandii we wrześniu to dobrze trafiliście. Sprawdźmy jaka jest pogoda w Holandii we wrześniu.

 
Holandia nie kojarzy się z najlepszą pogodą w Europie. W Holandii jest generalnie cieplej niż w Polsce, ale cudów nie ma. Rzut oka na prognozę pogody na wrzesień dla Amsterdamu rozjaśnia sprawę.
 
W pierwszej połowie września w Amsterdamie można spodziewać się temperatur w granicach od 18 do 27 stopni Celsjusza. Są jednak dni pełne chmur i intensywnych opadów. W drugiej połowie temperatura spada.
 
Z nadejściem wczesnej jesieni pogoda w Holandii pogarsza się. Pod koniec września można spodziewać się nawet 16 czy 17 stopni i opadów deszczu.
 
Podsumowując: we wrześniu w Holandii nie jest ciepło. Jest cieplej niż w Polsce ale nie można mieć gwarancji słonecznych i ciepłych dni z temperaturą powyżej 25 stopni na plusie.

 
Polecamy również: