Ile kosztuje kolejka na Jaworzynę Krynicką? Cena biletu

Jaworzyna Krynicka w Beskidzie Sądeckim to jedna z większych atrakcji w Krynicy Zdrój. Wiele osób odwiedzających miejscowość zastanawia się ile kosztuje kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką. Ile trzeba zapłacić za bilet na wjazd na Jaworzynę Krynicką? Jaki jest cennik biletów? Sprawdźmy to!

 

Rzut oka na cennik kolejki na Jaworzynę Krynicką pozwala szybko ustalić. Bilet normalny za wjazd w dwie strony to koszt 32 złotych, a ubilet ulgowy kosztuje 27 złotych.
 
Bilet za wjazd na Jaworzynę Krynicką w jedną stronę to koszt 22 złotych za bilet normalny oraz 18 zł za bilet ulgowy. Bilety normalne obowiązują dla osób w wieku od 27 do 64 lat. Ulgowe w przedziale 5-26 i od 65 roku życia.
 
Dodatkowe opłaty w kolejce na Jaworzynę Krynicką do przewóz rowerów czy wózków. Istnieją zniżki na przykład dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Cennik kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką, który opisujemy, aktualny jest w 2021 roku. Jeśli szukacie informacji o aktualnym cenniku nieco później to warto jeszcze zweryfikować informacje na oficjalnej stronie koljeki na Jaworzynę Krynicką.

 
Polecamy również: