Ile kosztuje wejście na molo w Kołobrzegu? Cena biletu wstępu

Kołobrzeg to jedna z najpopularniejszych miejscówek nad polskim morzem. Wielu turystów nie wyobraża sobie pobytu w okolicy bez zwiedzania molo w Kołobrzegu. Wiele osób zastanawia się czy wstęp na molo w Kołobrzegu jest płatny. Czy molo w Kołobrzegu jest darmowe czy płatne? Sprawdźmy ile kosztują bilety i jaki jest cennik.

 

Przez wiele lat wstęp na molo w Kołobrzegu był całkowicie darmowy i bezpłatny. Z czasem pojawił się pomysł pobierania opłat za wejście na molo w Kołobrzegu. Nie dla każdego jednak molo w Kołobrzegu ma być płatne i nie zawsze jest płatne.
 
Ile kosztuje wejście na molo w Kołobrzegu? Wstęp na molo w Kołobrzegu jest płatny w sezonie od 16 czerwca do końca września. Koszt biletu normalnego na molo to 6 złotych, a ulgowy kosztuje 3 złote. Nie wszyscy jednak muszą płacić za wstęp.
 
Wstęp na molo w Kołobrzegu jest bezpłatny dla mieszkańców Kołobrzegu posiadających Kołobrzeską Kartę Mieszkańca, niepełnosprawnych, dzieci do 4. roku życia oraz dla dla turystów którzy opłacili taksę uzdrowiskową.
 
Molo w Kołobrzegu jest bezpłatne poza sezonem. W sezonie dużą atrakcją dla turystów jest zarówno znajdujący się na molo bar, jak i możliwość przepłynięcia się pontonem po morskich wodach. Taka atrakcja to koszt 70 złotych.

 
Polecamy również: