Ile kosztuje bilet do Afrykarium we Wrocławiu? Ile do ZOO?

Ile kosztuje bilet do Afrykarium we Wrocławiu? Ile do ZOO?

Afrykarium jest jedną z największych atrakcji we Wrocławiu. Specjalnie przygotowana część wrocławskiego zoo od dawna kusi wielu turystów, a po bilet ustawiają się bardzo długie kolejki. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje bilet do Afrykarium we Wrocławiu. Jaki jest cennik biletów? Ile trzeba zapłacić za wstęp do Afrykarium?

 

Jeśli zastanawiacie się ile trzeba zapłacić za zwiedzanie Afrykariumi Zoo we Wrocławiu to mamy dla Was odpowiedź. Obecnie w lecie 2021 roku cennik biletów na stronie zoo kształtuje się następująco.
 
Bilet do Zoo we Wrocławiu uprawnia zarówno do wstępu do zoo jak i do popularnego Afrykarium. Ile kosztuje?
 
W cenniku za bilet normalny płacimy 55 zł, a za ulgowy 45 zł. Tyle samo kosztuje również bilet studencki. Bilet rodzinny dla 2 dorosłych i maksymalnie trójki dzieci to koszt 170 zł.
 
Wstęp do Afrykariumi ZOO jest tańszy z kartą Nasz Wrocław. Z nią cena biletu normalnego to 30 zł, a ulgowego to 20 zł. Dzieci do 3 lat i osoby po 75 roku mogą wejść na teren za okazaniem kuponu kontrolnego.
 
Jeśli czytacie tekst z kosztem wstępu do Afrykarium i ZOO na przykład w 2022 roku to warto jeszcze sprawdzić oficjalny cennik na oficjalnej stronie wrocławskiego zoo.

 
Polecamy również: