Czy 4 czerwca Ikea jest otwarta? Czy sklepy Ikea czynne

Czy 4 czerwca Ikea jest otwarta? Czy sklepy Ikea czynne

Po Bożym Ciele następują dni przedłużonego weekendu, które dla wielu osób są dniami wolnymi. Wiele osób zastanawia się czy 4 czerwca w piątek sklepy Ikea są otwarte. Czy Ikea jest otwarta po Bożym Ciele? Czy sklepy są czynne 4 czerwca 2021 roku? Sprawdźmy to!

 

Większość osób wie czy Ikea jest otwarta w Boże Ciało i odpowiedź na to pytanie jest negatywna. Co z kolejnym dniem? Jeśli zastanawiacie się czy w piątek 4 czerwca 2021 roku Ikea jest otwarta i można jechać na zakupy to mamy dla Was raczej dobre wiadomości.
 
Następujący po Bożym Ciele piątek 4 czerwca 2021 roku jest normalnym dniem pracującym. Dla wielu osób, które zdecydowały się na wzięcie urlopu jest to dzień wolny, ale większość branż pracuje w tym dniu całkowicie normalnie. Sklepy w Polsce nie są tu wyjątkiem. Sklepy Ikea też nie.
 
Podsumowanie: czy 4 czerwca 2021 roku sklepy Ikea są otwarte? Tak, Ikea jest otwarta 4 czerwca 2021 roku. Szczegółowe godziny otwarcia i informacje można znaleźć na oficjalnej stronie szwedzkiej sieci handlowej.

 
Polecamy również: