Czy KFC jest otwarte 1 maja 2021 roku? Sprawdzamy czy czynne

Czy KFC jest otwarte 1 maja 2021 roku? Sprawdzamy czy czynne

1 maja to tradycyjnie obchodzone Święto Pracy, które w Polsce jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Z tego powodu zamkniętych jest wiele różnych miejsc. Czy restauracje KFC są jednym z nich? Wiele osób zastanawia się czy 1 maja 2021 roku KFC jest otwarte. Sprawdźmy czy popularne restauracje są czynne.

 

1 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy popularnie znany pod nazwą Święto Pracy. W Polsce jest to dzień ustawowo wolny od pracy w którym wiele branż nie pracuje. Gastronomia nie jest jednak jedną z nich.

Jeśli zastanawiacie się czy 1 maja 2021 roku KFC jest otwarte to mamy dla Was dobre wiadomości. Większość restauracji KFC 1 maja 2021 roku jest otwarta zarówno z ofertą śniadaniową jak i zwykłą.
 
Zamknięte są głównie te restauracje KFC, które znajdują się wewnątrz zamkniętych tego dnia galerii handlowych. Reszta jest otwarta. Szczegółowe godziny otwarcia restauracji KFC 1 maja 2021 roku można zobaczyć na wywieszkach na drzwiach poszczególnych lokali oraz na naklejkach umieszczonych tak, by były widoczne dla kierowców podjeżdżających do okienek drive.
 
Podsumowując: 1 maja 2021 roku KFC jest otwarte, ale godziny otwarcia mogą być nieco inne niż w normalne dni, które nie są dniami ustawowo wolnymi od pracy.

 
Polecamy również: