Tak wygląda Veggie Burger w McDonald’s. Jak smakuje? Cena

W drugiej połowie kwietnia 2021 roku do oferty restauracji McDonald’s w Polsce wszedł nowy wegański burger Veggie Burger. Po wprowadzeniu go do sklepów postanowiliśmy sprawdzić jak smakuje i ile kosztuje nowy wegański Veggie Burger w McDonald’s. Oto on i opinia.

 

Krótko po wprowadzeniu nowego burgera do standardowej oferty restauracji McDonald’s postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda. Zamówiliśmy Veggie Burger w jednym z lokali sieci w Krakowie. Ile kosztuje Veggie Burger? W lokalu w którym go zamówiliśmy cena nowego Veggie Burgera wyniosła 14,40 zł. Możliwe że w innych kosztuje on mniej, albo więcej. Tego nie wiemy. W aplikacjach z dostawą jedzenia cena Veggie Burgera jest kilkadziesiąt groszy wyższa niż zapłaciliśmy w okienku.

 


Jak wygląda nowy burger?


 
Veggie Burger to burger z kotletem warzywnym w skład którego wchodzi jest marchewka, groszek i brokuły. Smak groszku i marchewki jest bardzo wyraźnie odczuwalny.

W składzie burgera jest też plaster sera topionego cheddar, pomidor, sałata i sos kanapkowy. Sos przypomina trochę tego znanego z Wieśmaka. Bułga nowego burgera posypana jest ziarnami sezamu.

Sam burger nie smakuje jak burgery z McDonald’s, a bardziej jakby przygotowano go samodzielnie.

 


Gdzie kupić wegański burger?

Nowy wegański burger w McDonald’s dostępny jest w podstawowej, klasycznej ofercie sieci od 21 kwietnia 2021 roku i można go dostać w każdej restauracji.

 

 


Ile kalorii ma wegański burger?

Wegański burger w McDonald’s w 100 gramach produktu według tabeli na stronie restauracji ma 297 kalorii, a cała porcja to 548 kalorii.

 
Polecamy również: