Gdzie w Krakowie są lody Ekipy Friza? Gdzie kupić?

Gdzie w Krakowie są lody Ekipy Friza? Gdzie kupić?

Wkrótce nadejdą cieplejsze dni i wiele osób będzie chciało kupić lody. Pod koniec marca 2021 roku wielu młodych internautów ucieszyło się z powodu wypuszczenia na rynek owych lodów – lodów Ekipa przygotowanych przez znanego z Youtube Friza. Gdzie kupić lody Ekipy w Krakowie?

 

Pytanie o to gdzie kupić lody Ekipy w Krakowie pojawia się dość często. Czy da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie? Lody Ekipy Friza przygotowane są we współpracy z firmą Koral.
 
Największe więc szanse na lody Ekipy w Krakowie będziemy mieli w tych sklepach, które mają u siebie lodówki wyposażone właśnie w lody Koral. W innych przypadkach też można liczyć na lody Ekipy ale pod warunkiem, że właściciel sklepu sam zechce je mieć u siebie na stanie.
 
W Krakowie jest wiele sklepów z lodami więc ciężko o przygotowanie konkretnej listy sklepów w których dostępne są w Krakowie lody Ekipy. Użytkownicy donoszą, że można je kupić m.in. w sklepach Lewiatan i sklepach Żabka w Krakowie.
 
Na rynku znajdują się lody Ekipy czyli lody sorbetowe w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym – cytrynowe i truskawkowe.

 
Polecamy również: