Czy w weekend majowy 2021 hotele są otwarte? Czy czynne?

Wiele osób ma już dość zakazów i nakazów uniemożliwiających normalne życie nakładanych przez rząd od wielu miesięcy. Wiele osób chce odpocząć w weekend majowy w 2021 roku i zastanawia się czy hotele będą otwarte. Czy w majówkę hotele są otwarte? Czy można jechać do hotelu na weekend majowy w 2021 roku? Sprawdźmy to!

 

Jeśli chcielibyście pojechać na weekend majowy w 2021 roku to nie mamy dla Was zbyt dobrych wiadomości. Politycy zakazali normalnego otwierania hoteli i hotele będą zamknięte w długi majowy weekend.
 
Oczywiście w tak dużym kraju jak Polska da się znaleźć hotele, które będą normalnie czynne i otwarte. Niektóre działają mimo zakazów nakładanych przez polityków, inne przekształciły się z hoteli w ośrodki medyczne w których można przejść różnego rodzaju terapie i też działają normalnie.
 
Wykazując trochę sprytu da się też wynająć kwartery prywatne, apartamenty czy innego rodzaju miejsca noclegowe. Te jednak teoretycznie są pozamykane przez polityków.
 
Podsumowanie: czy hotele są czynne w majówkę 2021 roku? Oficjalnie nie są więc znalezienie takiego, który działa nie będzie należało do najłatwiejszych.

 
Polecamy również: