Czy 28 lutego jest niedziela handlowa? Czy sklepy otwarte?

Czy 28 lutego jest niedziela handlowa? Czy sklepy otwarte?

28 lutego 2021 roku jak w każdą niedzielę wypada niedziela. Niezmiennie gdy nadchodzi weekend wielu Polaków zastanawia się czy sklepy są otwarte w niedziele. Czy jutro 28 lutego 2021 roku sklepy są czynne? Czy dzisiaj w niedziele sklepy są czynne? Sprawdzamy czy 28 lutego 2021 roku to niedziela handlowa czy niehandlowa. Jakie sklepy są otwarte?

 

Tylko niektóre niedziele w Polsce to normalne niedziele w czasie których można zrobić zakupy w sklepie bez obaw. Większość niedziel w roku to niedziele z zakazem handlu dla niepostrzeżenia zwane niedzielami niehandlowymi. Czy 28 lutego to niedziela handlowa czy niehandlowa?

 
Jeśli liczyliście na możliwość zrobienia normalnych zakupów w sklepie 28 lutego 2021 roku to nie mamy dla Was dobrej wiadomości. Odpowiedź na pytanie czy sklepy są otwarte 28 lutego 2021 roku jest negatywna. W ostatnią niedziele lutego sklepy są pozamykane.

 
Jakie sklepy są otwarte 28 lutego 2021? To że jest niedziela z zakazem handlu nie oznacza oczywiście, że wszystkie sklepy w Polsce są pozamykane. 28 lutego 2021 roku w niedziele niehandlową można iść do niewielkich sklepów osiedlowych, sklepów na dworcach lub lotniskach albo do sklepów znajdujących się na stacjach benzynowych.

 
Od zakazu handlu są też inne wyjątki ale wszystkie łączy to, że w tego typu sklepach otwartych w niedziele bywa drożej niż w zwykłych sieciowych sklepach spożywczych. Tutaj możecie zobaczyć kiedy są niedziele handlowe i sklepy są otwarte w 2021 roku.

 
Polecamy również: