Czy stoki będą zamknięte? Czy będzie nowe zamknięcie stoków?

Prawie przez całą zimę w Polsce stoki narciarskie były zamknięte. Gdy rządzący wreszcie je otwarli z sezonu zostało już niewiele. Wiele wskazuje na to, że stoki otwarto tylko na chwilę i że szykuje się ponowne zamknięcie stoków. Czy stoki zostaną zamknięte? Kiedy będzie zamknięcie stoków narciarskich?

 
Było wiele miejsc na świecie w którym stoki narciarskie w 2020 i 2021 roku nie były i nie będą zamykane ale Polska niestety do nich nie należy. W mediach pojawiły się niedawno informacje o tym, że rządzący mogą szykować kolejne zamknięcie stoków. Co o nim wiadomo? Kiedy znowu zamkną stoki?
 
Najpopularniejsze media informują, że ponowne zamknięcie stoków narciarskich jest “prawdopodobne”. Kiedy ponowne zamknięcie stoków? W chwili gdy piszemy ten tekst pomysł ponownego zamknięcia stoków narciarskich to tylko straszak na niepokornych obywateli. Nie padła żadna konkretna data zamknięcia stoków.
 
Media straszą tym, że zamknięcie stoków dojdzie do skutku gdy liczba sami wiecie czego wzrośnie. Jeśli miałoby dojść do zamknięcia stoków po raz kolejny to prawdopodobną datą może być koniec lutego.
 
Czy znowu zamkną stoki? Kiedy znowu zamkną stoki? Nikt nie poinformował jeszcze, że stoki zostaną zamknięte ale jeśli miałoby tak być to musiałoby się to wydarzyć w marcu. Potem i tak już nie będzie sezonu. Na ten moment czyli na 3 tydzień lutego 2021 roku stoki są otwarte.

 
Polecamy również: