Czy w Walentynki restauracje są czynne? Czy otwarte?

Czy w Walentynki restauracje są czynne? Czy otwarte?

Walentynki od kilkunastu lat to już tradycyjne święto znane również w Polsce. Tradycyjnie 14 lutego pary chcą spędzić czas razem w wyjątkowy sposób. Jedną z popularnych walentynkowych rozrywek jest wyjście na kolację. Czy w Walentynki restauracje są otwarte? Czy restauracje są czynne? Czy można iść na walentynkową kolację?
 
Jeśli 14 lutego 2021 roku chcielibyście iść na normalną kolację, śniadanie albo obiad do restauracji to nie mamy dla Was za dobrych wiadomości. 14 lutego 2021 roku rząd trzyma gastronomię pozamykaną. Czynne są hotele, czynne są kasyna, ale na kawę do kawiarni i na kolację do restauracji nie można iść.
 
Tylko niektóre miejsca są czynne ale nie są czynne oficjalnie. W całym kraju da się znaleźć normalnie otwarte restauracje czy to w Warszawie czy Krakowie lub Wrocławiu. Niestety otwartych restauracji jest niewiele więc nie każdemu uda się zarezerwować stolik i wyjść na walentynkową kolację.
 
Rządzący trzymają pozamykaną gastronomię ale można iść do kina. Niestety – nie wszystkie kina zdecydowały się na otwarcie na warunkach proponowanych przez rząd.
 
Podsumowanie: czy 14 lutego w Walentynki restauracje są otwarte? Otwarte są tylko te prowadzone przez niepokornych właścicieli.

 
Polecamy również: