Kiedy otwarte stoki narciarskie? Od kiedy stoki czynne 2021

Czy stoki narciarskie są otwarte? Kiedy stoki narciarskie zostaną otwarte? Te pytania przez długie tygodnie stawiali sobie miłośnicy białego szaleństwa. W końcu rządzący uznali, że aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu przestał być zagrożeniem i można pojechać na narty. Kiedy otworzą stoki narciarskie? Kiedy otwarcie stoków w lutym 2021 roku? Od kiedy można jechać na narty? Czy stoki są otwarte?

 

W zakazach i nakazach nakładanych przez władze można się już pogubić. Przez znaczną część tegorocznej zimy rządzący pozamykali stoki narciarskie w Polsce. Na szczęście są jeszcze szanse na to, by uratować coś z tegorocznego sezonu narciarskiego. W lutym 2021 roku władze stwierdziły, że stoki narciarskie przestały być zagrożeniem i będzie można legalnie jeździć na nartach.
 
Kiedy otwarcie stoków narciarskich? Od kiedy stoki narciarskie są otwarte? Władze zdecydowały, że na nartych i snowboardzie będzie można pojeździć po otwartych stokach narciarskich od 12 lutego 2021 roku. To właśnie na piątek zaplanowane jest otwarcie stoków narciarskich.
 
Otwarte będą też hotele i baseny ale dla odmiany siłownie i kluby fitness dalej będą zamknięte.

 
Polecamy również: