Kiedy otwarcie basenów i aquaparków? Od kiedy czynne baseny?

W tym co wolno, a czego – według rządzących – nie wolno można się już pogubić. Wiele osób tęskni za aktywnością fizyczną i aktywnym wypoczynkiem i zastanawia się kiedy otworzą baseny. Czy baseny są otwarte? Kiedy otwarcie basenów? Sprawdźmy to. Oto data otwarcia basenów i aquaparków w lutym 2021 roku.

 

Rządzący pozamykali hotele, stoki narciarskie, baseny i wiele innych miejsc w których można dbać o siebie i aktywnie wypoczywać. W tym oczywiście siłownie i kluby fitness. Wiele osób zastanawia się czy baseny są otwarte i kiedy baseny będą otwarte. Od lutego 2021 roku już wiadomo kiedy otworzą baseny.
 
Rządzący zdecydowali, że baseny nie są śmiertelnym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa i znów można iść na basen. Od kiedy można na basen? Baseny będą otwarte od 12 lutego. Otworzą wtedy również stoki, boiska i korty tenisowe.
 
Otwarcie basenów zaplanowano na 12 lutego 2021 roku ale jeśli zastanawiacie się czy oznacza to, że będzie można również ćwiczyć na siłowni to nie mamy dobrych wiadomości. Baseny i aquaparki będą otwarte i czynne od 12 lutego 2021 roku i pozostaną otwarte ale siłownie… nie. Siłownie dalej będą zamknięte.

 
Polecamy również: