Do której protest mediów? O której koniec protestu mediów?

Do której protest mediów? O której koniec protestu mediów?

10 lutego 2021 roku telewizja w Polsce nie wygląda tak jak zwykle. Niezależne media dołączyły do protestu wyświetlając czarną planszę. Wiele osób zastanawia się do kiedy protest mediów. Jak długo strony internetowe i kanały będą niedostępne? Sprawdźmy o której kończy się protest mediów.
 

Niezależne od władz media 10 lutego 2021 roku protestują przeciwko planom nałożenia na nie dodatkowego podatku. Wyrazem protestu są czarne plansze i brak dostępu do treści portali internetowych oraz zawieszone nadawanie kanałów telewizyjnych. Wielu widzów zastanawia się ile będzie trwać protest mediów.
 
Do której akcja Media Bez Wyboru? Protest mediów 10 lutego 2021 roku powinien potrwać 24 godziny ale nie można wykluczyć, że niektóre redakcje umożliwią dostęp do treści nieco wcześniej. Niektóre portale internetowe już teraz pozwalają na przeglądanie treści po przekliknięciu przez czarną planszę z protestem mediów.
 
O której wróci telewizja? O której wrócą kanały i skończy się protest mediów? W niektórych wypadkach protest potrwa przez cały dzień 10 lutego 2021 i treści wrócą 11 lutego.

 
Polecamy również: