Dlaczego strony internetowe są czarne? Dlaczego nie ma nic w telewizji?

Dlaczego strony internetowe są czarne? Dlaczego nie ma nic w telewizji?

Dlaczego obraz w telewizji jest czarny? Dlaczego nie ma dzisiaj programów w telewizji? Dlaczego nie ma nic na stronach internetowych i ekran jest czarny? Sprawdźmy o co chodzi i dlaczego dzisiaj nie działają strony internetowe. 10 lutego 2021 trwa protest mediów. O co w nim chodzi? O co chodzi z Media bez wyboru? Czy czarny ekran oznacza, że telewizja się popsuła? Czy trwa awaria telewizji 10 lutego 2021 roku?

 

Włączając telewizję 10 lutego 2021 roku można się nieco zaskoczyć. Media niezależne od władz mówią dziś jednym głosem i zamiast programu nadają planszę z protestem. Zamiast programów w telewizji jest czarna plansza z napisem Media bez wyboru. O co chodzi?
 
Protest mediów niezależnych od władzy spowodowały rządowe plany wprowadzenia kolejnego podatku, który ma uderzyć w strony internetowe i programy telewizyjne. 10 lutego odbywa się ogólnopolski protest mediów. Większość portali powyłączała treści i nadaje jedynie prosty komunikat.

 
Protest mediów to czarne strony to wyraz sprzeciwu przeciwko planom władzy:

 

Trwa protest niezależnych mediów przeciwko planowanemu przez rząd wprowadzeniu dodatkowego podatku od reklam emitowanych w Telewizji, Radiu i Internecie wprowadzanego pod pretekstem walki z pandemią Covid-19 – czytamy na stronie RMF24.pl

 
Podobnej treści komunikaty pojawiają się na różnych innych serwisach internetowych. Do kiedy protest mediów? Ile potrwa protest mediów? Protest mediów ma potrwać 24 godziny chociaż większość serwisów dostępna jest mimo protestu da się je przeczytać.

 
Polecamy również: