Czy wszystkie niedziele w grudniu 2021 są handlowe?

Czy wszystkie niedziele w grudniu 2021 są handlowe?

Większość niedziel w Polsce to niedziele z zakazem handlu, jednak patrząc do kalendarza niedziel handlowych w 2021 roku można zobaczyć, że na grudzień wypada kilka niedziel handlowych? Czy wszystkie niedziele w grudniu 2021 roku to niedziele handlowe? Kiedy można zrobić zakupy i sklepy są otwarte w grudniu 2021 roku? Sprawdźmy to!

 
Rządzący zezwolili na handel w niedziele poprzedzające święta. Grudzień jest tu miesiącem wyjątkowym bowiem wypada w nim kilka niedziel handlowych. W 2021 roku w grudniu wypadają cztery niedziele. Czy wszystkie niedziele w grudniu to niedziele handlowe? Jak wygląda kalendarz niedziel handlowych w grudniu 2021? Kiedy sklepy są czynne w niedziele?
 
Niedziele handlowe w grudniu 2021 roku to niedziela 12 grudnia oraz niedziela 19 grudnia. Jak widać nie wszystkie niedziele w grudniu to niedziele handlowe. Kiedy są niedziele niehandlowe w grudniu?

 
5 i 26 grudnia to niedziele w grudniu w czasie których sklepy pozostaną zamknięte. Podsumowując: czy wszystkie niedziele w grudniu są niedzielami handlowymi? Nie. Tylko dwie niedziele w grudniu 2021 roku to niedziele handlowe.

 
Polecamy również: