Czy w Walentynki otwarte są kina? Czy kina czynne?

Wnikliwi Czytelnicy Kawiarniany.pl wiedzą już kiedy wypadają Walentynki 2021. Tradycyjnie w święto zakochanych wiele par umawia się na randki i chce je spędzić w kreatywny sposób. Czy w tegoroczne Walentynki można iść do kina? Czy kina są otwarte w Walentynki? Sprawdźmy to.

 
Wiele osób nie wie już jakie zakazy i nakazy obowiązują w Polsce. Rządzący co chwile zmieniają wytyczne w których można się już pogubić. Od początku lutego znowu otwarte są sklepy w galeriach handlowych, muzea i galerie sztuki, za to kawiarnie i restauracje oraz stoki narciarskie na wolnym powietrzu są pozamykane.
 
Czy 14 lutego w Walentynki można iść do kina? Czy kina są czynne w Walentynki 2021 roku? Jeśli chcieliście iść do kina w Walentynki to nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Jeśli kina zostaną otwarte to nie stanie się to przed 14 lutego 2021 roku.
 
W Walentynki 2021 roku kina nie są zamknięte i da się iść na film. Nie da się też iść na kolacje ani na kawę do kawiarni. Pozostaje za to randka w muzeum albo w galerii sztuki, ewentualnie odtwarzanie filmu na własnym kinie domowym.
 
Aktualizacja: 5 lutego rządzący poinformowali, że kina będą mogły być czynne od 12 lutego.

 
Polecamy również: