Zara Rynek Kraków. Czy normalnie otwarte i czynne?

Wiele osób zastanawia się czy sklepy są otwarte. Niestety większość sklepów zostało pozamykanych przez rządowe decyzje. Na szczęście nie wszystkie. Wiele osób chcących zrobić normalne zakupy w sklepem z ubraniami w Krakowie zastanawia się który jest otwarty. Czy Zara w Krakowie jest normalnie otwarta? Czy w Zarze można robić zakupy? Jakie godziny otwarcia?

 
Rządowe zakazy pozamykały wiele sklepów znajdujących się w galeriach handlowych ale nie te, które znajdują się poza centrami handlowymi. Takich sklepów z ubraniami nie jest dużo ale mieszkańcy Krakowa mają jeden i to całkiem spory. To jeden z większych sklepów Zara w całej Polsce zajmujący całą kamienicę znajdującą się przy krakowskim Rynku.

 
Zara na Rynku w Krakowie jest normalnie czynna. To jeden z większych sklepów z ubraniami w którym można robić normalnie zakupy. Sklep jest czynny i działa od 10 rano do 20:00 wieczorem. Godziny otwarcia w weekend są takie same.

 
Otwarty i normalnie działający sklep Zara w Krakowie znajduje się pod adresem Rynek Główny 5. W czasach w których sklepy w galeriach są zamknięte można spodziewać się tu dużych kolejek zwłaszcza w weekend.

 
Polecamy również: