Do kiedy zamknięte restauracje? Kiedy otworzą?

Codziennie w mediach słyszymy, że kolejne restauracje otwierają się i znów przyjmują klientów. To pospolite ruszenie restauratorów z całej Polski ma związek z nałożonym przez rządzących zakazem przyjmowania klientów w lokalach gastronomicznych. Wiele osób zatanawias ię do kiedy restauracje i kawiarnie będą zamknięte. Od kiedy otwarcie restauracji? Kiedy restauracje się otworzą?

Każdego dnia słyszymy o kolejnych otwartych restauracjach, pubach i barach w całej Polsce. Restauracje i kawiarnie w Polsce od długich tygodni zmuszone są sprzedawać tylko na wynos. Wiele osób nie chce tak spożywać pokarmów dlatego obroty spadają, a firmy znajdują się na skraju bankructwa.
 
Do kiedy restauracje będą zamknięte? Według wypowiedzi rządzących do otwierania lokali gastronomicznych może dojść w lutym ale żadna konkretna data otwarcia restauracji nie jest obecnie podana do publicznej wiadomości. Kiedy restauracje się otworzą? Nie wiemy. Możliwe, że w lutym 2021 roku.
 
Nie znaczy to oczywiście, że wszystkie restauracje i kawiarnie są nieczynne. Pomysłowi przedsiębiorcy starający się ratować dorobek swojego życia przed bankructwem wpadl na pomył jak móc w pełni legalnie otwierać swoje lokale.

 

Otwarte są restauracje w najróżniejszych zakątkach Polski. Tu zobaczycie otwarte restauracje w Krakowie, tu we Wrocławiu, tu otwarte w Łodzi, tutaj spis otwartych lokali w Poznaniu, tutaj w Trójmieście, a tu otwarte miejsca w Warszawie. Tutaj zobaczycie czynne restauracje w Zakopanem i w górach.

 
Polecamy również: