Do kiedy są zamknięte galerie? Styczeń 2021

Do kiedy są zamknięte galerie? Styczeń 2021

Wiele osób gubi się już w ograniczeniach i zakazach nakładanych na nas przez rząd. 28 grudnia 2020 roku decyzją rządzących pozamykane zostało wiele sklepów w galeriach handlowych. Do kiedy są zamknięte galerie? Kiedy otwarcie sklepów w galeriach handlowych? Kiedy sklepy będą normalnie działać?

 

Od 28 grudnia 2020 roku decyzją rządzących pozamykano wiele sklepów w galeriach handlowych. Pozamykano też inne miejsca takie jak stoki narciarskie czy nawet lodowiska na otwartym powietrzu. Początkowo rządzący zapewniali, że to tylko na niespełna miesiąc.

 
Początkowo rządzący ogłaszali, że sklepy w galeriach pozostaną pozamykane do 17 stycznia, a potem wrócą do normalności. Te zapowiedzi szybko okazały się nieprawdą i rozporządzenia władzy zmieniono i przedłużono zamknięcie sklepów.

 
Kiedy galerie będą otwarte? Na to pytanie nie ma odpowiedzi bowiem galerie handlowe nigdy nie zostały zamknięte. Zostały pozamykane sklepy z wielu branż, które działają w galeriach handlowych. Od kiedy będą otwarte?

 
Jeśli nic się nie zmieni i rządzący znów nie przedłużą zakazów to otwarcie sklepów w galeriach ma mieć miejsce 1 stycznia 2021 roku. Jeśli oczywiście nic się nie zmieni. Konkretna data otwarcia pozamykanych sklepów może się jeszcze zmienić jeśli władze zmienią obowiązujące rozporządzenia. Kiedy galerie będą otwarte przekonamy się więc już za kilka dni.

 
Polecamy również: