Czy w Krakowie kina są otwarte? Czy kina czynne?

Wiele osób gubi się już w zakazach i nakazach nakładanych na nas przez polityków. Ludzie domagają się normalnego życia ale władza wciąż nie otwiera różnych gałęzi gospodarki. Wiele osób chce iść do kina i zastanawia się czy kina w Krakowie są otwarte? Czy kina w Krakowie są otwarte? Kiedy kina w Krakowie będą otwarte?

 

Pozamykane stoki narciarskie, lodowiska i sklepy w galeriach handlowych. Pozamykane również kina. To codzienność, którą serwują nam zakazy nakładane przez rządzących. Czy kina w Krakowie są otwarte? Niestety. Jeśli chcieliście iść do kina to nie mamy dobrych wiadomości.
 
Kina w Krakowie w myśl rządowych zakazów są pozamykane. Tyczy to zarówno dużych multipleksów jak i małych kin studyjnych. Kiedy kina w Krakowie zostaną otwarte? Kiedy otwarcie kin w Krakowie? Teoretycznie zakazy działalności obowiązują do końca stycznia ale czy faktycznie tak będzie w obecnej chwili publikacji tego tekstu nie można mieć takiej pewności.
 
Możliwe że kina w Krakowie zostaną otwarte w lutym ale na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać. Obecnie kina w Krakowie są pozamykane.

 
Polecamy również: