Czy sklepy są otwarte 18 kwietnia 2021? Czy niedziela handlowa 18 kwietnia?

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie ma za sobą przykrych doświadczeń związanych z zakazem handlu. Przez polityczne decyzje wprowadzono w Polsce niedziele z zakazem handlu i tylko kilka niedziel w czasie których sklepy są normalnie otwarte. Nic dziwnego, że wiele osób szuka w internecie tego czy nadchodząca niedziela to niedziela handlowa czy nie. Czy niedziela 18 kwietnia 2021 roku to niedziela handlowa? Czy 18 kwietnia sklepy są czynne? Które sklepy są czynne? Sprawdźmy to!

 

W ciągu roku niewiele jest niedziel w czasie których można zrobić zakupy. Politycy swoimi decyzjami sprawili, że na zakupy w niedziele da się iść bardzo rzadko. Jeśli planowaliście zakupy na 18 kwietnia to pewnie zastanawiacie się czy będzie to możliwe. Czy 18 kwietnia sklepy są otwarte? Nie mamy dobrych wiadomości.

 
18 kwietnia 2021 roku to kolejna z niehandlowych niedziel. 18 kwietnia sklepy są nieczynne w zdecydowanej większości. Które sklepy są otwarte? Na zakupy można iść tylko do sklepów na dworcach i lotniskach, otwarte są też małe osiedlowe sklepy w których ceny zwykle są zdecydowanie wyższe niż w normalnych dużych marketach. 18 kwietnia 2021 roku otwarte są też sklepy spożywcze na stacjach benzynowych ale tu sytuacja wygląda podobnie – bywa znacznie drożej.

 
Jeśli chcecie zrobić zakupy w weekend to warto sprawdzić jak będzie w następną niedzielę. Tu dowiecie się czy 25 kwietnia 2021 to niedziela handlowa. Warto też sprawdzić kiedy niedziela handlowa w 2021 roku.

 
Polecamy również: