Czy sklepy są otwarte 11 kwietnia 2021? Czy niedziela handlowa?

Czy sklepy są otwarte 11 kwietnia 2021? Czy niedziela handlowa?

Podział na niedziele handlowe i niehandlowe czyli te kiedy otwieranie większości sklepów jest zabronione doskwiera wielu. Nie ma chyba w Polsce osoby, która kiedyś nie potrzebowałaby iść do sklepu w niedzielę. Nie każdy przecież jest członkiem kościoła rzymskokatolickiego. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się czy sklepy są czynne w niedziele. Czy sklepy są otwarte 11 kwietnia 2021? Czy 11 kwietnia to niedziela handlowa czy niehandlowa? Sprawdźmy co jest czynne i otwarte w niedzielę.
 
Tylko kilka niedziel w roku to niedziele w czasie których sklepy są czynne normalnie bez żadnych zakazów. Wiele osób zastanawia się czy 11 kwietnia 2021 roku też do nich należy. Jeśli planowaliście wybranie się na zakupy w niedzielę to nie mamy dla Was zbyt dobrych wiadomości. Czy sklepy są otwarte w tą niedzielę?
 
Niedziela 18 kwietnia 2021 roku nie jest tą specjalną niedzielą na którą czeka większość osób. 18 kwietnia to niedziela niehandlowa i większość sklepów jest pozamykana. Da się zrobić zakupy ale tylko w niektórych miejscach. Które sklepy są otwarte?
 
Otwarte pozostają sklepy na stacjach benzynowych, a także na przykład te znajdujące się na dworcach kolejowych. Czynne są też małe osiedlowe sklepy na przykład monopolowe i sklepiki sieci kojarzonej z logotypem zawierającym zielonego płaza. Pozostałe sklepy raczej są zamknięte i nie ma co liczyć na normalne zakupy.
 
Warto też sprawdzić czy następna niedziele to niedziela handlowa Tu dowiecie się czy sklepy są otwarte 18 kwietnia 2021. Warto też sprawdzić kiedy wypada niedziela handlowa w 2021 roku.
 
Polecamy również: