Czy sklepy są otwarte 31 stycznia 2021? Czy niedziela handlowa?

Czy sklepy są otwarte 31 stycznia 2021? Czy niedziela handlowa?

Podział na niedziele handlowe i niedziele niehandlowe jest jedną z tych politycznych decyzji, która uprzykrza życie wielu Polaków niezależnie od opcji politycznej z którą się utożsamiają. Większość niedziel w roku to niedziele niehandlowe ale czy 31 stycznia 2021 roku sklepy są otwarte? Czy to niedziela handlowa czy niehandlowa?

 

Od kilku już lat przez decyzje polityków w Polsce nie da się zrobić normalnych zakupów w niedziele. Otwarte pozostają głównie tylko drogie małe sklepy i zdecydowanie droższe sklepy na stacjach benzynowych. Pół biedy zakupy spożywcze. Gorzej jest gdy w niedziele strzeli rura albo zaleje nam dom. Do sklepu budowlanego nie pojedziemy.
 
Są na szczęście jeszcze niedziele w które sklepy są normalnie czynne. Czy 31 stycznia 2021 roku jest niedziela handlowa i sklepy są otwarte czy jest niedziela niehandlowa i sklepy są zamknięte?
 
Jeśli zastanawiacie się czy 31 stycznia 2021 sklepy są otwarte do mamy dla Was dobre wiadomości. 31 stycznia 2021 roku to niedziela handlowa. Jedna z niewielu. 31 stycznia sklepy są czynne normalnie. Oczywiście warto pamiętać, że godziny otwarcia w niedziele handlową będą zwykle krótsze, niż w dni powszednie.

 
Polecamy również: