Czy sklepy meblowe są otwarte? Czy meblowe czynne?

Czy sklepy meblowe są otwarte? Czy meblowe czynne?

Wiele osób gubi się już w zakazach i ograniczeniach, które politycy nakładają na najróżniejsze obszary naszego życia. Wiele osób wie, że znaczna część sklepów w galeriach handlowych jest zamknięta z powodu decyzji polityków. Czy zakaz od 28 grudnia obowiązuje też sklepy meblowe? Czy sklepy meblowe są otwarte czy zamknięte?

 

Pozamykane stoki narciarskie, pozamykane lodowiska i wiele innych obszarów gospodarki takich jak chociażby sklepy w galeriach handlowych to tylko niektóre z zakazów, które nakładają na nas rządzący. Wiele osób zastanawia się czy chociaż szafkę do sypialni można sobie kupić. Czy sklepy meblowe są otwarte od 28 grudnia 2020 roku?
 
Jeśli potrzebujecie kupić meble z początkiem 2021 roku to mamy dla Was dobre informacje. Na szczęście rządzący nie zdecydowali się na pozamykanie sklepów meblowych więc te, które nie znajdują się w galeriach handlowych lub mają osobne wejścia prosto z ulicy pozostają otwarte w styczniu 2021 roku niezależnie od zakazów działających dla innych branż.

 
Polecamy również: