Czy lumpeksy są otwarte? Czy lumpeksy czynne w styczniu 2021?

W grudniu 2020 rządzący nałożyli na Polaków wiele zakazów. Jednym z nich było zamknięcie znacznej liczby sklepów. Czy zamknięto też lumpeksy? Czy lumpeksy są otwarte i przyjmują klientów? Czy tego typu sklepy pozostają wciąż czynne czy są zamknięte w styczniu 2021 roku? Sprawdźmy to!

 

Pod koniec grudnia rządzący nakazali pozamykać znaczną część biznesów. Oberwały stoki narciarskie, lodowiska, a także znaczna grupa sklepów mieszczących się w centrach handlowych w całej Polsce. Czy lumpeksy też dobito? Czy lumpeksy są otwarte?
 
Początkowo do 17 stycznia, potem aż do końca miesiąca, albo nie wiadomo czy nie dłużej zamknięto sklepy, których nie uznano za “niezbędne” znajdujące się w centrach handlowych. Co to oznacza dla sklepów z tanią odzieżą i lumpeksów?
 
Jeśli Wasz ulubiony sklep z używanymi ubraniami znajduje się w galerii handlowej albo cnetrum handlowym to według rządowych zakazów ma być zamknięty. Jeśli jednak jest do niego osobne wejście prosto z ulicy to nie stanowi zagrożenia i pozostaje otwarty.
 
Podsumowując: czy lumpeksy są otwarte czy zamknięte? Otwarte są wszystkie te, które nie znajdują się w galeriach handlowych albo mają osobne wejście z ulicy.

 
Polecamy również: