Czy solaria są czynne? Czy solaria są otwarte czy zamknięte?

Wiele osób pogubiło się już w zakazach i nakazach nakładanych przez rządzących na zwykłych obywateli. Wiele osób nie wie dokładnie co jest otwarte i czynne, a co jest zamknięte. Czy solaria są otwarte? Czy solaria już działają? Kiedy otwarcie solariów? Kiedy solaria będą czynne? Sprawdźmy czy są teraz otwarte.

 
W grudniu 2020 roku rząd niespodziewanie pozamykał wiele gałęzi gospodarki ale czarny dzień dla solariów nadszedł zdecydowanie wcześniej. Właściciele solariów przeżywają ciężkie dni z powodu ograniczeń nakładanych przez rząd już od października 2020 roku. To właśnie wtedy decyzje rządu zamknęły miejsca takie jak solaria. Czy solaria są otwarte? Teoretycznie nie. Decyzją rządzących solaria są zamknięte ale… nie są.
 
Kiedy solaria będą oficjalnie otwarte? Tego nie wie nikt i w obecnej sytuacji ciężko prognozować konkretne decyzje. Wiele osób miało nadzieje, że zakazy nałożone na Polaków w grudniu 2020 roku zostaną zniesione 17 stycznia. Szybko okazało się, że rządzący mają inne plany i zakazy zostały przedłużone.
 
Solaria podobnie jak siłownie zareagowały na zakazy nakładane przez władze. Teoretycznie solaria są zamknięte i nie wiadomo kiedy tak właściwie zostaną otwarte. Do kiedy będą zamknięte? Niektóre wcale nie są… bowiem prowadzą “koloroterapię” i “terapię światłem”. Teoretyczny zakaz nie znaczy, że każde solarium w Polsce jest zamknięte. W blisko 40 milionowym kraju pewnie znajdują się takie które przyjmują zwłaszcza stałych i sprawdzonych klientów. Przedsiębiorcy znaleźli różne sposoby na to, by solaria również były czynne ale nie każde właściciel to robi więc zanim udacie się do solarium warto sprawdzić czy i na jakich zasadach działa.

 
Polecamy również: