Otwarte restauracje w Łodzi. Gdzie czynne restauracje w Łodzi?

Otwarte restauracje w Łodzi. Gdzie czynne restauracje w Łodzi?

W całym kraju branża gastronomiczna dobita zakazami nakładanymi przez rząd stara się samodzielnie wrócić do normalności. Właściciele najróżniejszych lokali nie mogą patrzeć jak polityczne decyzje dobijają ich biznes i biorą spraw w swoje ręce. Nie inaczej jest też w Łodzi. Które restauracje są czynne w Łodzi? Jakie są otwarte restauracje, kawiarnie i puby w Łodzi? Oto lista normalnie otwartych lokali w Łodzi.

 


Ramenownia by Susharnia

Pierwszym lokalem na liście normalnie działających knajpek w Łodzi jest Ramenownia. Lokal znajduje się przy ul. Piotrkowskiej 89 w Łodzi czyli w samym centrum miasta. Jak sama nazwa wskazuje możemy tu spodziewać się przede wszystkim ramenu. W karcie dań ramen w najróżniejszych odsłonach w cenie około 30 złotych.

 


The Chef

Na 18 stycznia 2021 roku otwarcie zapowiedziała też restauracja The Chef. Nie wierzcie w to co pokazuje się po wpisaniu lokalu w Google. The Chef jest czynny i czeka na klientów z kuchnią inspirowaną street foodem z całego świata tyle, że pod innym adresem. Nie przy Generała Jarosława Dąbrowskiego, a również przy ul. Piotrkowskiej 89.

 


Stajnia w Galopie Pub

Drugim z miejsc na liście otwartych restauracji i lokali w Łodzi jest pub Stajnia w Galopie. Otwarcie mające uratować dramatyczną sytuację knajpy zaplanowano z wykopem. Goście mogli bawić się na ***** *** Party! Lokal mieści się przy Rewolucji 1905 r.

 


Oliviarnia

Czwartą z czynnych restauracji w Łodzi jest Oliviarnia. Lokal mieści się przy Rzgowskiej 198. W menu znajdziemy przede wszystkim kuchnię włoską czyli najróżniejsze rodzaje pizzy (pizzę białą i czerwoną), a także tagliatelle, spaghetti, a także chociażby sałatki.

 
Jeśli znacie inne restauracje i kawiarnie, które ostatkiem sił walczą z zakazami nakładanymi przez władze to z chęcią się o nich dowiemy i wzbogacimy tekst. Jeśli któryś z lokali nie chce być opisany też prosimy o maila – usuniemy go z zestawienia.

 
Polecamy również: