Do kiedy obostrzenia w Polsce styczeń 2021?

Do kiedy obostrzenia w Polsce styczeń 2021?

Najpierw rząd zaskoczył nas zakazami i zapowiedział, że potrwają do 17 stycznia 2021 roku. Teraz okazało się, że rządzący wymyślili przedłużenie zakazów obowiązujących w Polsce. Do kiedy obostrzenia w Polsce w zimie 2021 roku? Jak długo pozamykane będą hotele, sklepy w galeriach i stoki narciarskie? Sprawdź my to.

 
W drugiej połowie grudnia 2021 roku z zaskoczeniem okazało się, że rząd ma zamiar pozamykać sklepy w galeriach handlowych, stoki narciarskie czy nawet lodowiska. Wtedy zapowiadało się, że tak zwana medialnie “narodowa kwarantanna” potrwa do końca ferii czyli do 17 stycznia 2021 roku.
 
Niestety okazało się, że nie można planować swojej przyszłości według tego co zapowiedział rząd bowiem już 11 stycznia rządzący zapowiedzieli, że obostrzenia i zakazy zostaną przedłużone. Do kiedy obostrzenia w Polsce? Do kiedy potrwa lockdown?
 
Rząd stwierdził, że zamiast do 17 stycznia ograniczenia i zakazy pozostaną w mocy aż do 31 stycznia. Oczywiście nie ma się co cieszyć bo i tym razem może okazać się, że zakazy, ograniczenia i obostrzenia znowu będą przedłużone i wiele biznesów już do nas nie wróci.
 
Podsumowując – jeśli liczyliście na możliwość powrotu do normalnego życia w styczniu 2021 roku to Wasze nadzieje zostały rozwiane przez rząd. Do kiedy obostrzenia? Do kiedy potrwa lockdown w Polsce? Minimum do 31 stycznia 2021 roku.

 
Polecamy również: