Czy stoki narciarskie są otwarte w Czechach? Styczeń 2021

Pozamykane stoki narciarskie i lodowiska w Polsce minimum do 17 stycznia 2021 roku sprawiły, że wielu Polaków szuka możliwości spędzenia normalnego urlopu w innych krajach. Z Polski blisko jest do Czech. Czy w Czechach można jeździć na nartach? Czy w styczniu 2021 roku stoki narciarskie są otwarte w Czechach? Sprawdźmy jak obecnie wyglądają przepisy dotyczące ośrodków narciarskich w Czechach. Czy da się jechać na narty w Czechach?

 

Jeśli chcieliście jechać z Polski do Czech by tam zakosztować nieco normalności to mamy dla Was niezbyt dobre wiadomości. Tutaj sytuacja ma się podobnie jak w przypadku otwarcia hoteli w Czechach. Czyli jak? Stoki narciarskie w Czechach są zamknięte. Otwarte są boiska… dla maksymalnie dwóch osób. Podobnie jak w Polsce wiele osób zamiast na narty przyjeżdża na stoki by zjeżdżać na sankach.
 
Do kiedy ośrodki narciarskie w Czechach będą zamknięte? Władze ograniczyły działanie ośrodków narciarskich do 22 stycznia ale oczywiście czeskie władze mogą przedłużyć zakazy. Jeśli szukacie informacji czy stoki są otwarte po 22 stycznia 2021 roku to warto sprawdzić najnowsze informacje na stronach czeskich mediów lub jeszcze lepiej na stronach czeskich ministerstw – zdrowia oraz ministerstwa spraw zagranicznych gdzie mogą pojawiać się informacje dotyczące lockdownów i zasad wjazdu Polaków do Czech.

 
Polecamy również: