Czy na Słowacji są otwarte stoki? Czy można jeździć na nartach. Styczeń 2021

Wprowadzony w Polsce zakaz działania stoków narciarskich przynajmniej do 17 stycznia 2021 roku rozwścieczył wielu. Polacy którzy chcą spędzić normalne zimowe urlopy na nartach lub snowboardzie zaczęli szukać alternatyw do polskich ośrodków narciarskich. Najbliżej jest na Słowację. Czy ośrodki narciarskie na Słowacji są czynne? Czy stoki są otwarte na Słowacji? Czy na Słowacji można jeździć na nartach?

 
Nowe zakazy i ograniczenia nakładane przez polski rząd zmusiły turystów do szukania alternatyw. Na pierwszą myśl nasuwa się Słowacja ponieważ z polskich gór wcale nie est tam daleko. Jeśli chcieliście jechać na Słowację na narty w styczniu 2021 roku to nie mamy dla Was dobrych wiadomości.

Czy stoki są otwarte na Słowacji? Niestety, podobnie jak hotele na Słowacji również stoki i ośrodki narciarskie zostały pozamykane przez słowackie władze. Do kiedy stoki na Słowacji są zamknięte?

 
Według rozporządzeń obowiązujących w chwili publikacji tego tekstu stoki na Słowacji są zamknięte do 24 stycznia 2021 roku. Jeśli myślicie o wyjeździ po tej dacie to najnowszych informacji na temat zamkniętych i otwartych stoków na Słowacji warto poszukać na oficjalnych stronach słowackich ministerstw, a przede wszystkim słowackiego ministerstwa zdrowia i słowackiego ministerstwa spraw zagranicznych gdzie publikowane są informacje na temat przepisów, zakazów i możliwości wjazdu na Słowację przez zagranicznych turystów.

 
Podsumowując: czy na Słowacji stoki są otwarte? Niestety, są zamknięte przynajmniej do 24 stycznia 2021 roku.

 
Polecamy również: