Czy na Słowacji działają hotele? Czy hotele są otwarte? Styczeń 2021

Pełzające lockdowny w Polsce i coraz to nowe absurdalne zakazy nakładane przez rząd zmusiły Polaków do szukania innych miejsc do których mogą pojechać by odpocząć od wszechobecnej paniki. Wiele osób zastanawia się czy da się jechać na Słowację. Czy na Słowacji hotele są otwarte? Czy hotele są czynne na Słowacji? Sprawdźmy czy da się pojechać odpocząć na Słowację.

 

Rządzący pozamykali hotele w Polsce, które będą zamknięte przynajmniej do 17 stycznia albo i dłużej jeśli władza przedłuży nałożone zakazy. Oznacza to, że miejsc na wyjazd trzeba szukać gdzie indziej. Jeszcze w grudniu dało się pojechać do Lwowa by skorzystać z normalnego życia (tu relacja z wyjazdu). Niestety Ukraina wpisała Polaków na Czerwoną Listę, a polskie władze i tak wprowadziły kwarantanne przy powrocie spoza UE.
 
Wiele osób zastanawia się czy w poszukiwaniu normalności da się pojechać na Słowację. Czy hotele są otwarte? Zakazy nakładane przez słowacki rząd są jeszcze gorsze niż przepisy wymyślone przez polityków w Polsce.
 
Na Słowacji hotele są nieczynne dla nowych gości przynajmniej do 24 stycznia. Co będzie potem? Nie wiadomo. Jeśli czytacie ten tekst po 24 stycznia to może się okazać, że na Słowacji działają już inne przepisy więc odpowiedzi na pytanie czy hotele działają na Słowacji szukajcie wówczas na stronach słowackich ministerstw.

 
Polecamy również: