Czy w lutym 2021 jest niedziela handlowa? Niedziele w lutym 2021

Czy w lutym 2021 jest niedziela handlowa? Niedziele w lutym 2021

Wprowadzenie przez polityków niedziel z zakazem handlu znanych dla niepoznaki jako niedziele niehandlowe do dziś budzi sprzeciw wielu osób. Niestety rzeczywistość jest taka jaka jest i niedziele niehandlowe są w Polsce. Czy w lutym 2021 będzie niedziela handlowa? Czy niedziele handlowe są w lutym2021 roku? Sprawdźmy kalendarz niedziel wolnych i pracujących na luty.

 
Zakaz handlu w niedziele wprowadzany jest w Polsce stopniowo tak, by nie burzyć społeczeństwa. Teoretycznie istnieją prężcież niedziele handlowe w ciągu roku z tym, że jest ich tylko kilka i wypadają rzadko. Czy w lutym 2021 będą niedziele handlowe? Czy w lutym są niedziele niehandlowe? Sprawdźmy to.

 
Jeśli liczyliście na to, że uda się zrobić zakupy w sklepie w lutym 2021 roku to mamy dla Was złe wiadomości. W styczniu 2021 roku w Polsce nie przypada żadna niedziela handlowa. Wszystkie niedziele w lutym tego roku, a więc: 7 lutego, 14 lutego, 21 lutego i 28 lutego to niedziele z zakazem handlu.

 
W niedziele niehandlowe z zakazem handlu zakupy można zrobić tylko w niektórych sklepach, głównie tych w których sprzedaje sam właściciel lub franczyzobiorca, oraz w sklepach na stacjach benzynowych. Warto sprawdzić też czy w niedziele apteki są otwarte.

 
Polecamy również: