Czy sklepy są otwarte 10 stycznia 2021? Czy sklepy czynne?

Czy sklepy są otwarte 10 stycznia 2021? Czy sklepy czynne?

Niedziele niehandlowe to jedno z najbardziej kontrowersyjnych przepisów wprowadzonych przez polskie władze. Do dziś wiele osób nie może pogodzić się z tym, że władza zakazała handlu i nie da się zrobić normalnych zakupów w niedziele. Czy dzisiaj 10 stycznia 2021 roku sklepy są otwarte? Czy sklepy są czynne 10 stycznia? Czy 10 stycznia to niedziela handlowa czy niehandlowa? Sprawdźmy to.

 
Normalny handel w Polsce możliwy jest tylko w kilka niedziel w ciągu całego roku. Tu zobaczycie kalendarz niedziel handlowych w styczniu 2021. Czy wśród nich jest niedziela 10 stycznia? Jeśli planowaliście pojechać na zakupy w niedzielę to mamy dla Was złe wiadomości.
 
Czy 10 stycznia sklepy są czynne? Czy to niedziela handlowa czy niehandlowa? Niestety 10 stycznia to niedziela niehandlowa więc większość sklepów w Polsce pozostaje zamknięta. Sklepy są zamknięte w zdecydowanej większości ale na szczęście nie wszystkie. Jakie sklepy są otwarte 10 stycznia? Gdzie można dziś zrobić zakupy?
 
Tradycyjnie jak w każdą niedzielę niehandlową otwarte pozostają wyłącznie sklepy w których za ladą staje właściciel lub franczyzobiorca. Otwarte 10 stycznia 2021 roku są też sklepy na stacjach benzynowych. Niestety sklepy takie jak Biedronka, Lidl czy Auchan są w dzisiejszą niedzielę zamknięte.

 
Polecamy również: