Czy sklepy Cropp są otwarte? Czy Cropp czynne?

Czy sklepy Cropp są otwarte? Czy Cropp czynne?

Wiele osób gubi się już w rządowych ograniczeniach i nie wie które sklepy są tak właściwie otwarte, a które pozostają zamknięte. Wiele osób zastanawia się czy sklepy Cropp z ubraniami są otwarte w styczniu 2021 roku. Czy Cropp jest otwarty? Czy sklepy działają? Sprawdźmy to.

 
Od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 roku w myśl decyzji rady ministrów nałożono zakaz w działaniu wielu różnych typów sklepów znajdujących się w galeriach handlowych. Zamknięte są m.in. sklepy jubilerskie ale nie tylko sklepom się dostało. Władze pozamykały też na przykład lodowiska. Czy sklepy Cropp są czynne w styczniu 2021 roku?
 
Czy sklepy Cropp są otwarte? Jeśli chodzi o sklepy znajdujące się w galeriach handlowych to decyzja rządu jest tu jasna. Sklepy z ubraniami nie znalazły się na liście tych, które rządzący uznali za niezbędne więc sklepy Cropp znajdujące się w galeriach handlowych są zamknięte przynajmniej do 17 stycznia 2021 roku.
 
Jedynym otwartym sklepem Cropp aż do 17.01.2021 pozostaje więc sklep internetowy znajdujące się na oficjalnej stronie sieci handlowej.

 
Polecamy również: