Czy sklepy są otwarte 7 stycznia 2021? Czy sklepy czynne 7 stycznia?

7 stycznia jest pierwszym dniem po okresie bardzo długiego wolnego, które dla niektórych trwało jeszcze od dni przed świętami Bożego Narodzenia w 2020 roku. Wiele osób nie wie kiedy tak właściwie wraca się do pracy. Czy 7 stycznia sklepy są otwarte? Czy sklepy są czynne 7 stycznia 2021 roku? Sprawdźmy to!

 
7 stycznia 2021 roku to pierwszy dzień po popularnym święcie Trzech Króli. Dzień ten wypada w tym roku w czwartek. Z powodu tego, że wiele osób wciąż jeszcze jest na urlopach, które trwać będą do końca tygodnia nie wszyscy wiedzą czy sklepy są dziś czynne. Czy sklepy są otwarte 7 stycznia?
 
Jeśli chcecie iść zrobić zakupy 7 stycznia to mamy dla Was dobre wiadomości. 7 stycznia 2021 roku nie jest żadnym świętem w kalendarzu ani dniem ustawowo wolnym od pracy. 7 stycznia to normalny dzień pracujący. Oznacza to, że sklepy są czynne i otwarte będą takie markety jak Biedronka, Lidl, Kaufland czy Auchan.
 
Czy wszystkie sklepy są otwarte 7 stycznia? Tu niestety nie mamy dobrych wiadomości. Ze względu na ograniczenia nakładane przez rząd wciąż nieczynnych jest wiele sklepów w galeriach handlowych, a także kina, lodowiska, baseny, a restauracje i kawiarnie mogą sprzedawać tylko na wynos.
 
Podsumowując: czy 7 stycznia sklepy są czynne? W większości sklepy są otwarte, poza tymi, które pozamykały rozporządzenia polityków.
 
Polecamy również: