Czy w Trzech Króli KFC jest otwarte? 6 stycznia 2021

Okres długiego wolnego spowodowanego świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem powoli dobiega końca. Dla wielu ostatnim z wolnych dni przed powrotem do normalnych obowiązków służbowych jest popularne święto Trzech Króli. Nie wszyscy wiedzą czy to zwykły dzień czy świąteczny i czy ich ulubione restauracje są otwarte. Czy w Trzech Króli otwarte jest KFC? Czy KFC czynne jest w Trzech Króli w 2021 roku? Sprawdźmy to!

 

Święto Trzech Króli stosunkowo niedawno pojawiło się w kalendarzu dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce. Wcześniej było to oczywiście święto dla wyznawców religii rzymskokatolickiej, ale nie było dniem wolnym od pracy. Teraz już jest. Co to oznacza? Czy KFC jest czynne w Trzech Króli?

 
W okresie świąteczno-noworocznym zdarzały się już dni w których popularne lokale sieci sprzedającej smażone kurczaki były czynne inaczej niż to zwykle ma miejsce. Jeśli chodzi o święto Trzech Króli to możemy Was uspokoić. KFC jest czynne w Trzech Króli. Godziny otwarcia KFC w święto Trzech Króli mogą wyglądać nieco inaczej niż w zwykłe dni powszednie ale generalnie rzecz biorąc restauracje KFC są czynne.

 
Szczegółowe godziny otwarcia poszczególnych restauracji KFC w Trzech Króli w różnych miastach w Polsce można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej sieci KFC w Polsce albo najlepiej po prostu wcześniej zapytać w swoim ulubionym lokalu o godziny otwarcia w święto.

 
Polecamy również: