Czy sklepy CCC są otwarte? Czy czynne od 28 grudnia? Styczeń 2021

Czy sklepy CCC są otwarte? Czy czynne od 28 grudnia? Styczeń 2021

Rząd nakłada na wiele branż coraz to nowe ograniczenia w których gubi się już wiele osób dlatego wiele osób zastanawia się które sklepy są czynne, a które nie. Czy po 28 grudnia czynne są sklepy obuwnicze? Czy sklepy CCC są otwarte w styczniu 2021 roku? Czy sklepy CCC działają? Które sklepy są otwarte? Sprawdźmy to!

 
Wiele osób zastanawia się jakie sklepy w galeriach handlowych są czynne i czy sklepy z butami CCC są otwarte po 28 grudnia 2020 roku. Jeśli chcecie iść na zakupy obuwnicze to mamy dla Was zarówno dobre jak i złe wiadomości. Czy sklepy są czynne? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.
 
Na czas wprowadzonej przez rządzących tak zwanej “narodowej kwarantanny” sklepy w galeriach handlowych, których nie uznano za “niezbędne” są zamknięte. Oznacza to, że sklepy CCC w galeriach handlowych są zamknięte. Czy są inne sklepy CCC, które są czynne po 28 grudnia na czas “narodowej kwarantanny”? Tak.
 
Sklepy CCC, które nie znajdują się w galeriach handlowych są normalnie czynne i można iść na zakupy. Ich lista znajduje się na oficjalnej stronie sklepów CCC. Sieć handlowa prowadzi też sklep internetowy, który funkcjonuje normalnie. Istnieje jeszcze inna możliwość zrobienia zakupów czyli skorzystanie z oferowanej przez firmę dostawy.
 
Dostawa ze sklepów CCC działa w największych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź i Wrocław oraz w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Gdyni. Podsumowując: czy sklepy CCC są czynne? Nie wszystkie. Te które są w galeriach handlowych są zamknięte przynajmniej do czasu zakończenia “narodowej kwarantanny” w drugiej połowie stycznia 2021.

 
Polecamy również: