Czy sklepy AGD są czynne? Czy otwarte sklepy z elektroniką? Styczeń 2021

Czy sklepy AGD są czynne? Czy otwarte sklepy z elektroniką? Styczeń 2021

Rząd wprowadza na nas co chwila nowe ograniczenia i wiele osób już gubi się w tym co tak właściwie jest otwarte, a co nie jest czynne. Od 28 grudnia znowu pozamykanych jest wiele sklepów w galeriach handlowych i wiele ludzi nie wie czy sklepy AGD są czynne? Czy sklepy komputerowe są czynne? Czy sklepy z elektroniką i telewizorami są otwarte? Co ze sklepami takimi jak Media Markt, RTV Euro AGD albo Media Expert? Sprawdźmy to!

 
Wiele osób nie wie jakie sklepy w galeriach handlowych są czynne, a jakie są zamknięte. We wprowadzanych zakazach można się właściwie pogubić. Czy sklepy z elektroniką są czynne czy nie? Tu trzeba rozróżnić sklepy z elektroniką i sprzętem AGD między tymi, które działają osobno i tymi, które są w galeriach handlowych. Jedne są czynne, a drugie nie.
 
Sklepy z elektroniką znajdujące się w galeriach handlowych są nieczynne… chyba że mają osobne wejście. Wiele z zamkniętych sklepów znajdujących się w galeriach handlowych stara się działać w niesprzyjających warunkach i oferuje możliwość odbioru zamówień na miejscu w specjalnych pawilonach przed galeriami i złożenie zamówień też na miejscu.
 
Podsumowując: czy sklepy z elektroniką są otwarte? Są otwarte te sklepy, które działają “osobno” od galerii handlowych. Są czynne te, które są wolnostojące i nie znajdują się w galeriach, działają takie do których wchodzimy po prostu z ulicy. Małe lokalne sklepy AGD czy z elektroniką też są otwarte. Skąd wiedzieć, który sklep AGD jest czynny, a który nie?
 
By znaleźć otwarte sklepy z elektroniką najlepiej wejść na oficjalną stronę internetową interesującej nas sieci handlowej i tam sprawdzić czy w naszym mieście znajduje się “punkt odbioru zamówień” albo otwarty sklep. Jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: czy sklepy z elektroniką w dzisiejszych czasach nie ma.
 
Sytuacja ta będzie trwać przynajmniej do zakończenia tak zwanej “narodowej kwarantanny”, no chyba, że rządzący przedłużą zakazy.
 
Polecamy również: