Czy na stacji benzynowej obowiązują godziny dla seniorów?

Czy na stacji benzynowej obowiązują godziny dla seniorów?

Wprowadzone przez rządzących tak zwane godziny dla seniorów są rozwiązaniem krytykowanym przez wiele osób. W godzinach od 10 do 12:00 większość społeczeństwa nie ma prawa robić zakupów w większości sklepów w Polsce. Wiele osób boi się, że tak samo jak w przypadku sklepów jest też w wypadku stacji benzynowych. Czy godziny dla seniorów obowiązują na stacjach benzynowych? Czy stacje benzynowe mają godziny dla seniorów? Sprawdźmy to.

 

Godziny dla seniorów stawiające w uprzywilejowanej sytuacji osoby po 60. roku życia lub też wyglądające na takie po 60. roku życia denerwują znaczną część społeczeństwa. Są problemem dla prawie każdego kto chce zrobić zakupy, jednak o ile zrobienie zakupów można w drodze wyjątku odłożyć o kilkadziesiąt minut o tyle z tankowaniem sprawa nie wygląda już tak różowo. Czy stacje paliw też objęte są godzinami dla seniorów?

 
Uprzywilejowane godziny dla seniorów czyli możliwość robienia zakupów między 10:00 a 12:00 na szczęście nie dotyczy stacji benzynowych. Rządzący poszli tu po rozum do głowy i godziny dla seniorów nie obowiązują na stacjach benzynowych.

 
Jeśli jesteście w trasie w podróży i potrzebujecie zatankować albo kupić coś w sklepie na stacji benzynowej to na szczęście można to zrobić. Godzin dla seniorów nie ma na stacji benzynowej i raczej nic nie wskazuje na to, że mogłyby się na nich pojawić.

 
Polecamy również: