Czy lodowiska są otwarte? Czy lodowiska działają? Kiedy otwarcie?

Czy lodowiska są otwarte? Czy lodowiska działają? Kiedy otwarcie?

Wiele osób gubi się już w ograniczeniach i zakazach nakładanych przez rząd na Polaków. W okresie ferii zimowych wielu ludzi chciało skorzystać z wolnego i zadbać o swoje zdrowie dzięki ruchowi na świeżym powietrzu. Wiele osób zastanawia się czy można to zrobić. Większość wie, że nie wolno jeździć na stokach narciarskich ale co z lodowiskami? Czy lodowiska są czynne w styczniu 2021 roku? Czy można jeździć na łyżwach? Jakie są otwarte lodowiska?
 

Od 28 grudnia 2020 roku polskie władze pozamykały większość sklepów w galeriach handlowych i zamknęły stoki narciarskie. Wiele osób liczyło na to, że uda się chociaż wypocząć w aktywny sposób jeżdżąc na łyżwach. Czy lodowiska są czynne w styczniu 2021 roku?
 
Niestety jeśli chcieliście pojeździć na łyżwach na tymczasowym lodowisku to mamy dla Was złe informacje. Władze zamknęły nie tylko kina ale również lodowiska. W czasie ferii zimowych 2021 i tak zwanej w mediach “narodowej kwarantanny” lodowiska w Polsce są teoretycznie nieczynne.
 
Jedyna opcja by pojeździć na łyżwach to znalezienie bezpiecznego miejsca i jazda w niewyznaczonym ku temu miejscu ale to wiąże się z niebezpieczeństwami. Niektóre lodowiska starają się w pewien sposób obchodzić nakładane przez rząd zakazy ale większość tego nie robi i jest zamknięta. Warto sprawdzić dokładnie które lodowiska są otwarte, a które nie wchodząc na ich oficjalne strony internetowe. Większość niestety jest zamknięta.
 
Do kiedy lodowiska są zamknięte? Lodowiska mają być zamknięte do 17 stycznia 2021 roku czyli wtedy gdy kończą się ferie zimowe 2021. Czy tak będzie – zobaczymy.

 
Polecamy również: